Hlavní menu

Sieversen Hotelů 1

Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.

Porovnání všech 1 hotelů v Sieversen a rezervujte online.

Řadit podle:
Jméno Cena
Zobrazit na mapě

Dostupné hotely v Sieversen

(Skupina?)
Hotel Holst

Od € 40.00

Hotel Holst

Hauptstr. 29-33, Sieversen (Hamburk), Německo

Tento hotel se nachází uprostřed idylické, kopcovité krajiny ve městě Rosengarten a má 300 m² velký wellness areál s bazénem a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v restauraci, baru a vstupní hale.
Odpočiňte si v 3hvězdičkových termálních lázní Vitalis s dobrodružným bazénem a saunou za poplatek. Dopřejte si masáž nebo kosmetické ošetření ve wellness centru. Případně si můžete zacvičit v posilovně Vitalis.
Po klidné noci v prostorném, vkusně zařízeném pokoji si můžete v jídelně pochutnat na vydatné snídani.
Na večeři si zajděte do elegantní restaurace Kamin-Stuuv nebo do rustikální restaurace Buurkroog a ochutnejte dolnosaském domácí speciality a mezinárodní kuchyni. V letních měsících můžete stolovat na hezké terase. Po večeři si můžete odpočinout s osvěžujícím nápojem v baru Rosengarten. ... 69 Pokoje;

Rooms: Apartmá Junior (2 dospělí), Dvoulůžkový pokoj Basic s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Comfort s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj typu Business s manželskou postelí, Jednolůžkový pokoj Standard, Jednolůžkový pokoj typu Basic, Jednolůžkový pokoj typu Business, Jednolůžkový pokoj typu Comfort, Rodinný pokoj typu Classic.